Патрульні розповідають школярам про їх безпеку під час дотримання режиму карантину Шкільні офіцери патрульної поліції продовжують проводити онлайн-заняття з дітьми, про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Чернівецької області.
⠀
Враховуючи карантинні обмеження, шкільні офіцери поліції Юлія та Вікторія проводять уроки з учнями в онлайн-режимі.
⠀
Патрульні розповідають школярам про їх безпеку під час дотримання режиму карантину, інформують про можливі шахрайські дії щодо дітей в період обмежувальних заходів та розповідають про безпеку дорожнього руху та правила безпечної поведінки в побуті.
![На Буковині офіцери поліції проводять уроки з учнями в онлайн-режимі На Буковині офіцери поліції проводять уроки з учнями в онлайн-режимі](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2020-10/thumbs/1604078833_123346964_2771234653149769_6660200639681471711_n.jpg)