Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області завершила роботу онлайн-школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини»

«Інтелект Буковини» об’єднує навколо себе призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад У Чернівецькій області завершила роботу онлайн-школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини». Тривала вона із 26 до 31 жовтня на базі Буковинської Малої академії наук. Понад 140 кращих учнів під час осінніх канікул мали змогу збагатитися новими знаннями, заглибитись у вивчення дисциплін природничо-математичного циклу, знайти однодумців та з користю провести час.
Це вже другий етап школи, перший відбувся влітку. Цього року через епідемію заняття проводимо онлайн. Минулими роками ми збирали дітей та викладачів у Вижницькій спеціалізованій школі-інтернаті. Звісно, що це було дуже цікаво, бо учасники мали живе спілкування та цікаве дозвілля. Однак новий формат відкрив для нас додаткові можливості.
До школи вдалося залучити більшу кількість талановитих дітей із усіх районів області. А наші професійні викладачі змогли організувати під час онлайн-занять цікаві дискусії. Крім того, усі лекції записано, тож їх можна буде згодом переглядати знову, – розповіла заступниця директора Буковинської Малої академії наук Світлана Ляшенко.

Цього разу, окрім математики, фізики, біології, хімії, у школі проводили і заняття з географії. Із дітьми займалися науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та найкращі вчителі Буковини. Вони читали лекції, розв’язували цікаві задачі та демонстрували експерименти.

Нагадаємо, обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» вже вкотре проходить за підтримки крайової влади, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Інтелект Буковини» об’єднує навколо себе призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж