Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Зеленському треба б «вилізти з теплої ванни» і усвідомити свої провали

Дострокові вибори до Верховної Ради України в цьому році вже неможливі, але в наступному - дуже вірогідні.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

«На місці Володимира Зеленського я б розпустив парламент зараз, і тоді всі його особисті провали списали б на «зелених», а він міг би спокійно вибудовувати свою політику. Але мені здається, що цього не буде...», - зауважив політик.

Співголова партії «ОПЗЖ» вважає, що президенту час ««вилізти з теплої ванни» і усвідомити свої провали».

«Після закінчення місцевих виборів навіть всі західні ЗМІ ополчилися проти Зеленського і його «слуг» - всі пишуть, що Україна розділена на два табори. І в цих таборах Зеленського навіть немає...», - звернув увагу Вадим Рабінович, підкресливши, що особисто він цьому не радіє.

«Щось вже «дружній» тон використовують європейці проти Зеленського», - зауважив політик, і запропонував «дати главі держави можливість осмислити результати виборів».

«Я чекаю від президента чогось такого, що допоможе мені повернути хоча б частину довіри. Тому що те, що ми спостерігаємо протягом останнього року - це «Порошенко номер 2»!», - вважає Вадим Рабінович.

«Вдумайтеся, глава Фіскальної служби заявив, що Україна виплатила приблизно 25 млрд доларів за зовнішніми позиками і 22 млрд доларів «шановні люди вивели за кордон»! «Шановні люди» - це пряма цитата, між іншим! Людоньки, 47 млрд доларів вивели з країни! Так, ми 20 млрд могли б дати МВФ в борг, підняти зарплати в 2 рази, знизити тарифи в 4 рази, просто потрібно не платити за зовнішніми запозиченнями та назвати цих «шанованих людей»! Хто ці люди? «Шановний людина» - це та, яка розбудовує свою країну і привозить сюди капітали, а той, хто виводить їх з України - це не той, кому потрібно дякувати», - підкреслив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Вадим Рабінович не розуміє, яким чином влада будує європейську країну, якщо українці ходять «в подертих трусах, з голими дупами і з заробітками від збору полуниці в Польщі?»

«Наша країна, звичайно, потрапляє ще в «почесні» рейтинги - ми входимо в трійку лідерів по споживанню «секонд-хенду» в світі. Ми тут на третьому місці, а нижче нас тільки Пакистан і Малайзія!.. Як таке може бути? Це так вони будують європейську країну?» - обурився політик.

«Україна - найсильніша країна з великим народом, відмінним географічним положенням і родючою землею! Ми самі повинні давати сусідам борг! Але пройдисвіти нас грабують і тут же їдуть за кордон. Яресько - злочинець «номер 1», яка зробила реструктуризацію боргу. Тепер ми повинні всім і будемо віддавати борги десятки років! Ми віддаємо наше економічне процвітання під кредити. І ніхто не сидить! Я звертаюся до генерального прокурора і голови СБУ: Хочете показати себе патріотами - заведіть кримінальні справи по Супрун, Яресько і Ко!» - заявив Вадим Рабінович.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж