Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій облдержадміністрації провели нараду із новообраними головами громад

Під час наради розглянули питання щодо формування бюджету громад, передачу майна
Про становлення громад у нових реаліях говорили сьогодні на зустрічі з новообраними головами об`єднаних територіальних громад Чернівецької області, повідомляє Чернівецька ОДА.

Буковинці наділили вас важливим обов'язком. Тепер ви голови ОТГ і маєте відповідати за життєдіяльність вашої території та її розвиток. Буде існувати ваша громада чи ні – залежить лише від вас, ваших дій та плану роботи. Попереду чимало завдань, тож ви якнайшвидше маєте приступити до праці, – сказав перший заступник голови ОДА Богдан Ковалюк.

Під час наради розглянули питання щодо формування бюджету громад, передачу майна, а також розвиток різних галузей у новостворених територіях області.

Перед нами й головами ОТГ постало завдання – сформувати і реалізувати державну політику у сфері освіти. Вона складається з декількох напрямків. Усі вони мають бути опрацьовані й втілені в життя, – зазначила Ірина Ісопенко.

Наразі новообраним головам ОТГ належить виконати низку завдань. Зокрема, до 15 грудня кожна громада має створити свій фінансовий орган, а до 25 грудня – ухвалити місцевий бюджет. Окрім цього, слід заснувати центри з надання соціальних послуг та орган у сфері управління освітою.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж