Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Хотинщині завершили ремонт 6,4 км дороги

На ділянці залишилось нанести розмітку та встановити дорожні знаки На дорозі Н-03 підрядник завершив укріплювати узбіччя. 6,4 км траси у селі Недобоївці Хотинського району вже з новим покриттям.
Автолюбителі вже відчули комфорт від їзди відновленою дорогою. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області на своїй Фейсбук-сторінці.

Йдеться про шлях Н-03 Житомир – Чернівці. Підрядник завершив роботи з укладання верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону, укріпив узбіччя на всій протяжності відремонтованої дороги щебенево-піщаною сумішшю С7. Оновлювати 6,4 км дороги у рамках Національного проєкту #Велике_будівництво розпочали травня.

На об’єкті демонтували бордюри, провели регенерацію існуючих шарів дорожнього одягу на глибину 18 см за технологією холодного ресайклінгу. Також влаштували нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону, завтовшки 10 см і верхній шар з ЩМА, завтовшки 5 см на усій протяжності ремонтованої ділянки.
 
Окрім проведених робіт, на ділянці зробили з'їзди, відновили водовідведення на всій протяжності відремонтованої ділянки дороги,
укріпили узбіччя. Залишилось лише нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

На Хотинщині завершили ремонт  6,4 км дороги

 

На Хотинщині завершили ремонт  6,4 км дороги

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж