Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Чорна» карантинна зона – це фейк: Максим Степанов пояснив ситуацію


«Ми не розглядаємо введення ніяких «чорних зон», - очільник МОЗ
Поширена днями в деяких ЗМІ інформація щодо можливого запровадження в країні «чорних карантинних зон» не відповідає дійсності. На цьому під час ефіру телевізійної програми «Ранок з Україною» наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомила Чернівецька ОДА.
 
«Ми не розглядаємо введення ніяких «чорних зон». Проте, враховуючи збільшення кількості хворих на COVID-19 майже щодня, ми говоримо саме про посилення карантинних обмежень», – роз’яснив очільник МОЗ
.
 
Максим Степанов підкреслив, що подальші карантинні обмеження, які пропонує застосувати Міністерство охорони здоров’я, вводитимуться з урахуванням балансу між функціонуванням економіки та збереженням здоров‘я людей.
 
«Люди не повинні втратити свою роботу. Ми завжди шукаємо баланс, щоб люди могли і отримувати заробітну плату, і залишатись у безпеці», – запевнив міністр.

 
Нагадаємо, днями деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що згодом до чотирьох існуючих карантинних зон начебто буде додана «чорна» – тобто повний локдаун. Міністерство охорони здоров’я України закликає ЗМІ відповідально ставитись до інформування громадян та не поширювати інформацію, що не відповідає дійсності.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно