Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Впровадження послуги «єМалятко» на Буковині – серед пріоритетних завдань цифрової трансформації

На Буковині існує 11 закладів, які надають медичний висновок про народження дитини
Впровадження послуги «єМалятко» на Буковині – серед пріоритетних завдань цифрової трансформації. Про це ішлося під час наради з головними лікарями області, яку провели заступники голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак та Роман Скигар.

«Переведення в онлайн місцевих і державних послуг створює комфортні умови для життя громадян. Тому впровадженню сервісу «єМалятко» приділяють зараз значну увагу. Із його допомогою батьки новонароджених можуть отримати 9 державних послуг, заповнивши одну заяву в особистому кабінеті на порталі «Дія». Послуга економить їм час та енергію, адже замість ходити установами, вони можуть скористатись сервісом прямо вдома, – сказав Роман Скигар.

Також він зазначив, що закладам охорони здоров’я потрібно активізувати використання інформаційних систем, аби надавати медичний висновок про народження (довідку 103/о) в електронній формі.

За даними Національної служби здоров'я України, у Чернівецькій області 11 закладів, які надають медичний висновок про народження дитини. За послугою онлайн у жовтні-листопаді цього року звернулись до ДРАЦС або зареєструвались у додатку Дія 102 особи.

Які послуги доступні у сервісі «єМалятко»:

Базові послуги
-Державна реєстрація народження – отримуєте свідоцтво про народження.
-Визначення походження дитини.
-Додаткові послуги
-Визначення належності до громадянства України.
-Реєстрація місця проживання.
-Призначення допомоги при народженні.
-Призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.
-Внесення відомостей про дитину до Реєстрів пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я.
-Присвоєння дитині номеру РНОКПП.
-Присвоєння УНЗР.скачать dle 10.5фильмы бесплатно