Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Спочатку потрібно поміняти уряд «вовкулаків», а потім думати про всі локдауни

Необдумані рішення уряду призвели до того, до чого і повинні були призвести - до «Весіллі в Малинівці». Сьогодні зупинені платежі казначейства, крім виплат зарплат і пенсій, а це вже переддефолтний стан!

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в інтерв'ю телеканалу «112 Україна».

«Львів послав «свого» львівського прем'єр-міністра подалі, заявивши, що не дотримуватиметься карантину вихідного дня. Приблизно те ж заявили в відомій мережі магазинів «Епіцентр» - держава в державі. Кожен робить, що хоче, кожен «мчить» на своїй тачанці! А очолює все це «отаман Грицько Таврійський», який, сидячи в кріслі прем'єр-міністра України, розповідає якісь байки... Ці люди навіть бюджет не можуть сформувати! Вони мають відношення тільки до шизофренії, і лікуватися повинні в психіатричних клініках!» - обурився політик.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає: якщо є хоч найменший шанс врятувати людське життя (а мова йде про сотні тисяч життів), влада просто зобов'язана звертатися до кого завгодно.

«Я взагалі не можу зрозуміти паскудної логіки нашої влади. Якщо ми не дружимо з Росією, то давайте з нею взагалі не торгувати - не купуйте у неї нафту, газ, сало... А у нас закуповується в Росії сотні товарів - так це можна, а купувати вакцину, значить, не можна!» - зауважив народний депутат.

Вадим Рабінович вважає, що «так міркують тільки вовкулаки!»

«Тому сьогодні необхідно припинити політизувати питання лікування людей. У нас є два варіанти: або «метод Супрун», завдяки якому ми вбили систему охорони здоров'я, або закупити вакцину у РФ. Я готовий дати пораду президенту і уряду: зніміть трубку, наберіть Віктора Медведчука, вибачитеся переднім і попросіть ще раз поїхати в Москву і негайно домовитися про постачання вакцини для українських хворих! Чого ви, вовкулаки, боїтеся? Що люди врятуються?» - звернувся до влади політик.

Дав пораду народний депутат також з питання боротьби з коронавірусом.

«Що стосується коронавірусу, то діяти треба так: прибрати з уряду людей, які не в змозі впоратися з ситуацією, дати оцінку розкрадань з Коронавірусного фонду, створити новий фонд, кошти якого будуть витрачатися під жорстким контролем Верховної Ради, ввести тарифні канікули - не підвищувати вартість послуг ЖКГ, списати борги за послуги ЖКГ і припинити спекулювати на питанні з вакциною. А ще потрібно попросити главу політради партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука домовитися про закупівлю російської вакцини. Якщо не знаєте номер Медведчука, то запитайте у СБУ, яка його прослуховує, або ж у мене...» - порадив Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж