Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські дитячі центри реабілітації отримали благодійну допомогу з Німеччини

Центри реабіліталії тримали меблі та спеціальне меблеве обладнання для дітей з інвалідністю, комп’ютерну техніку, захисні маски та взуття 
На Буковину прибула благодійна допомога від німецького партнерського регіону – округу Швабія Bezirk Schwaben. Повідомляє Чернівецька ОДА.

Зокрема, у контексті співпраці між центром «Фріц Фельзенштейн Хаус» у німецькому місті Кьонінгсбрун буковинський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Особлива дитина» у Чернівцях отримав меблі та спеціальне меблеве обладнання для дітей з інвалідністю, комп’ютерну техніку, захисні маски, взуття та гігієнічні засоби.

Не обійшли увагою німецькі благодійники також Кіцманський районний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Дзвіночок».

Окрім того, науково-дослідний Центр буковинознавства, який діє на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, отримав від Інституту буковинозавства у німецькому місті Аугсбург нові книжкові надходження.

Передача допомоги стала можливою за сприяння та тісної співпраці Ради депутатів округу Швабія та Чернівецької обласної державної адміністрації.
 
Буковинські дитячі центри реабілітації отримали благодійну допомогу з Німеччини

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж