Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хотинський район отримав 5 нових пересувних відділень Укрпошти

5 пересувних відділень обслуговуватимуть 24 населені пункти Хотинщини та ще 3 – Новоселиччини

У Хотині сьогодні презентували 5 новеньких автівок, на яких працюватимуть пересувні відділення Укрпошти на Хотинщині. Автівки оснащені GPS навігаторами, відеокамерами та відеореєстраторами. Про це повідомляють Хотинські Вісті.

За графіком вони виїжджатимуть у села району, навіть найвіддаленіші і найменші, щоб доставити посилки, ліки, газети, кореспонденцію, пенсії та приймати комунальні платежі від населення. Це зручно для жителів тих сіл, де немає аптек, відділень банків.

5 пересувних відділень обслуговуватимуть 24 населені пункти Хотинщини та ще 3 – Новоселиччини. Загалом на Чернівецьку область "Укрпошта" надала 40 нових автомобілів.

В "екіпажі" такого пересувного відділення будуть їхати три працівники: водій, начальник відділення та листоноша. За своїм маршрутом щодня виїжджатимуть у села, де обслуговуватимуть людей протягом 2–2,5 години (поки що графіки і маршрути діятимуть у тестовому режимі, їх за потреби допрацюють). А стаціонарні відділення у невеличких селах не працюватимуть, їх переводять на такі "мобільні" – пересувні.

Як розповів директор Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослав Цюпак, у наступному році заплановано комп'ютеризувати пересувні відділення, щоб у кожному автомобілі було комп'ютерне обладнання з інтернетом, що дозволить приймати і проводити різні платежі, поповнювати рахунок мобільного телефону, перекидати кошти з картки на картку.

Укрпошта стає сучаснішою, реалізує різні проєкти і провадить диджіталізацію, розширює перелік послуг,– сказав Ярослав Цюпак.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж