Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Лікарі-вусані: на Буковині вперше долучились до всесвітньої акції #Movember

Урологи та онкологи, задля привернення уваги до здоров’я чоловіків протягом листопада відпускають вуса та бороди
У світі листопад уже традиційно присвячують чоловічому здоров’ю і називають #Movember. Лікарі, перш за все урологи та онкологи, задля привернення уваги до здоров’я чоловіків протягом листопада відпускають вуса та бороди.
 
Ця ідея зародилась в Австралії ще у 2003 році, коли група молодих чоловіків вирішила привернути увагу до проблем раку простати та чоловічих статевих органів, відрощуючи протягом всього місяця вуса. Ініціатива австралійських молодиків знайшла активну підтримку в багатьох країнах світу й швидко поширилась на інших континентах.
 
 
Вперше до всесвітньої акції #Movember долучились лікарі урологічного структурного підрозділу ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та колектив обласного центру ендоскопічної урології БДМУ за ініціативи професора Валерія Зайцева й начальника підрозділу урології Івана Проданчука. Щоправда, відростити вуса медики не встигли, тож скористались імпровізованими.

Наразі обласний центр ендоскопічної урології, який базується в Чернівецькій обласній клінічній лікарні, - єдине місце, де регулярно виконують складні радикальні операції при онкозахворюваннях простати, які дозволяють повністю позбутися пухлини.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж