Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для одиноких, малозабезпечених та літніх буковинців придбають прилади пожежної сигналізації

Наразі в ОДА очікують інформації від об’єднаних територіальних громад щодо кількості необхідних сигналізацій
Придбати прилади пожежної сигналізації для одиноких, малозабезпечених та літніх буковинців – із такою ініціативою виступили у Чернівецькій ОДА.

Так, із початку року на Буковині зареєстровано 1262 пожежі, в яких 39 осіб загинуло, в тому числі 3 неповнолітніх, 27 людей травмовано. 
Число пожеж у рази зростає із настанням холодів, адже люди активно користуються різноманітними обігрівачами, пічками і газовими приладами. Особливо вразливими є самотні та старенькі буковинці, які можуть постраждати через несправне опалювальне обладнання. Часто також у пожежах травмуються діти, якщо батьки належним чином не доглядають за ними. Саме для цих категорій громадян і плануємо придбати сигналізації, – розповів заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко. 

За його словами, мають намір купити прилади буковинського виробника із європейською сертифікацією та гарантією роботи батарейки протягом 10 років. Для багатоповерхівок же закуплять мережеві протипожежні системи, які подають сигнал не лише у квартирі, де виникла пожежа, а й у цілому під’їзді. 

Наразі в ОДА очікують інформації від об’єднаних територіальних громад щодо кількості необхідних сигналізацій. Також у майбутньому планують оснастити подібними приладами соціальні заклади в ОТГ області.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж