Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області з початку року було 9920 вакансій

Працевлаштували 7476 осіб, з них майже 40% отримали роботу оперативно, до надання статусу безробітного
Із початку року з Чернівецькою обласною службою зайнятості співпрацювали 2086 роботодавців. Питома вага тих, чиї вакансії були укомплектовані, склала 78,2%, про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

З початку року кількість вакансій у базі даних склала 9920. Працевлаштовано 7476 осіб, з них майже 40% отримали роботу оперативно, до надання статусу безробітного.
Починаючи з 12 березня 2020 року, ситуація на ринку праці перебуває під впливом обмежувальних заходів, проте фахівці служби зайнятості не припиняють підбирати для безробітних вакансії, а для роботодавців – персонал. Якщо говорити про галузі, то 21,7% безробітних знайшли роботу в закладах освіти, 21,5% – на підприємствах переробної промисловості, 18,6% – у сільському, лісовому та рибному господарстві, 7,7% – у оптовій та роздрібній торгівлі, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 99 безробітних. Зокрема, це 17 осіб, які недостатньо неконкурентоспроможні на ринку праці та 82 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж