Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині у медзакладах провели перевірку автономних систем живлення

Несправність у міській лікарні №1 оперативно усунули Питання електрозабезпечення госпітальних баз Буковини обговорили під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із розповсюдженням COVID-19. Очолила засідання заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

За її словами, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій іще 4 листопада доручила Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА провести перевірку автономних систем живлення у медичних закладах Буковини.

Фахівці департаменту охорони здоров’я, енергетики та рятувальники оглянули 24 лікарні. За її результатами вдалося з’ясувати, що альтернативні джерела енергії мають усі заклади. Однак електрикою вони можуть забезпечити лише реанімації, хірургічні та акушерські відділення, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний.


Саме тому головним лікарям усіх закладів було доручено виготовити проєктно-кошторисну документацію щодо заміни малопотужних автономних джерел живлення. Нині відповідні документи виготовили лише міська лікарня №1 та №3. Інші ж не виконали це доручення, посилаючись на брак коштів. Тож Наталія Гусак наголосила, що цю роботу необхідно посилити.

Крім того, під час засідання обговорили питання відключення світла у міській лікарні №1. Про цей випадок Наталії Гусак повідомили хворі. Вони також розповіли, що медичному персоналу довелося робити ін’єкції при свічках.
 
Як проінформував начальник Управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігор Незборецький, трапилося замикання проводки у двох палатах. Несправність оперативно усунули.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж