Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях батько сплатив понад 61 тисячу гривень заборгованості з аліментів


1 грудня 2020 року збільшився розмір прожиткового мінімуму

Перший відділ державної виконавчої служби міста Чернівців  стягнув заборгованість зі сплати аліментів у межах одного виконавчого провадження у розмірі 61 032 гривні.

Із боржника стягнули виконавчий збір у розмірі 6103 гривні відповідно до статті 27 Закону України «Про виконавче провадження», який перераховано до державного бюджету України.

Як повідомляє Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, 1 грудня 2020 року збільшився розмір прожиткового мінімуму. А відтак, суми аліментів, які встановлено у відсотках до прожиткового мінімуму, також зросли.

Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та з 1 грудня 2020 року складає:

для дітей віком до 6 років − 960,50 гривень;
для дітей віком від 6 до 18 років − 1197,50 гривень.

Відповідно до статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» до боржників з аліментів застосовують санкції. Ті, хто не сплачує кошти своїм дітям понад три місяці, потрапляють до Єдиного реєстру боржників. Державні виконавці можуть тимчасово обмежити боржника у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю та арештовувати його майно.скачать dle 10.5фильмы бесплатно