Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Інформація «Єдиної Альтернативи» про масові кадрові зміни у міськраді, виявилася фейком


За пів року у Чернівецькій міськраді відбулося лише 11 нових призначень 

Днями партійці «Єдиної альтернативи» на пресконференції розповіли, що в міськраді на ключові посади після виборів відбуваються масові нові призначення. Ми зробили інформаційний запит, щоб дізнатись чи справді відбуваються незаконні призначення, як заявляли партійці Клічука на прескнференції та у соцмережах.

Виявилось, що новообрані депутати «Єдиної альтернативи» ввели чернівчан в оману, оскільки за останні пів року, з 1 липня 2020 року по 10 грудня 2020 року, у міській раді відбулося всього 11 призначень на керівні посади чи посади заступників керівників виконавчих органівта радників. Усі призначення відбулися із дотриманням законодавства, серед яких більшість це переведення з посади на посаду або призначення із кадрового резерву.

Зокрема на посаду начальника відділу контролю за додержанням законодавства про працю департаменту праці та соціального захисту населення 2 листопада призначений Городенський Ярослав Доринович, який має стаж посадової особи місцевого самоврядування 23 роки та 7 місяців.

Обшанський Сергій Валерійович 12 жовтня призначений на посаду заступника директора, начальника управління благоустрою та охорони навколишнього природного середовища департаменту житлово-комунального господарства міської ради (стаж понад 5 років)

Бузіла Володимир Васильович 17 серпня призначений на посаду заступника директора, начальника управління комунальної власності департаменту розвитку міської ради (стаж понад 10 років)

Філіпчук Наталія Миколаївна 25 серпня призначена на посаду заступника директора, начальника управління економіки та інвестицій департаменту розвитку міської ради

Фігель Антоніна Андріївна 1 грудня призначена начальником відділу міжнародних відносин, інформації та зв’язків з громадськістю міської ради. Призначення відбулося з кадрового резерву.

Скінтей Марина Василівна, радник міського голови з 10 вересня.

Гладишева Ольга Василівна, 12 жовтня призначена заступником директора департаменту, начальник управління економіки департаменту житлово-комунального господарства міської ради (стаж 17 років)

Застанкевич Ірина Леонідівна 26 жовтня призначена начальником управління освіти міської ради (стаж 25 років)

Ілюк Андрій Робертович 1 грудня призначений начальником патронатного відділу міської ради

Гаєвська Аліна Олегівна 1 грудня призначена на посаду заступник директора департаменту розвитку міської ради (стаж понад 2 роки)

Чорней Дмитро Іванович 1 грудня призначений заступником начальника відділу міжнародних відносин, інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (стаж майже 18 років)

Усі документи отримані у міській раді наявні у редакції, і у разі, якщо новообрані депутати «Єдиної альтернативи» захочуть з ними ознайомитись, то ми, звісно, їм надішлемо копії. Звісно, їх можна так само отримати через інформаційний запит у міській раді, але тоді «альтернативщикам» доведеться спростовувати власні ж фейки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно