Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відсьогодні по всій території України почали діяти нові карантинні обмеження


В Україні почали діяти додаткові карантинні обмеження: уряд оприлюднив список Кабінет міністрів України запровадив нові карантинні обмеження, які з сьогоднішнього дня вступають в дію по всій території України. Про це повідомили на сайті Урядового порталу.

Зокрема нові обмеження забороняють:

-Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
-Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
-Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
-Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
-Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Обмеження, які продовжують працювати без змін (забороняється):
 
Уряд продовжив дію загальнодержавного карантину з обмеженнями «помаранчевої» зони до 28 лютого 2021 року. А з 8 до 24 січня в країні діятимуть посилені обмеження. Детальніше про локдаун читайте тут.

Перелік карантинних обмежень з 19 грудня:
 
Відсьогодні по всій території України почали діяти нові карантинні обмеження
скачать dle 10.5фильмы бесплатно