Загалом упродовж останніх трьох місяців Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА придбав 246 кисневих концентраторів Реклама
Чернівецька ОДА закупила ще 86 кисневих концентраторів, про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.
Це десятилітрові апарати із подвійним потоком кисню, тобто вони дозволяють надавати допомогу одразу двом хворим. Ми розподілимо їх між госпітальними базами області, де лікують недужих на коронавірус, – зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.
Загалом упродовж останніх трьох місяців Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА придбав 246 кисневих концентраторів.



