Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька ТВК вже втретє не може зібратися затягуючи реєстрацію депутатів

Депутатів двох партій намагаються не допустити на сесію міськради де мають розглядати бюджет

Чернівецька міська територіальна виборча комісія вже 4 дні не може зібратися, щоб зареєструвати повний склад депутатів Чернівецької міської ради.

У п’ятницю, 25 грудня, 10 представників партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина» подали заяви до ТВК, але комісія вже кілька днів не може зібратися щоб зареєструвати їх депутатами. ТВК мала зібратися у суботу, потім вчора о 18 годині, але зрештою кворуму в ці дні не було. Третя спроба мала бути сьогодні о 10 годині, але наразі в залі лише 4 члени ТВК, тож поки реєстрація відкладається.

Затягування реєстрації депутатами представників цих двох партій може бути пов’язане з сьогоднішньою сесією міськради, на якій мають розглядати бюджет на 2021 рік. Таким чином підконтрольна «Єдиній альтернативі» комісія, намагається не допустити 10 депутатів на розгляд бюджету міської територіальної громади.

Нагадаємо, що за ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин наступає кримінальна відповідальність згідно статті 157 Кримінального кодексу України. Дана стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж