Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Текстова трансляція (оновлюється)
11:15 - У сесійній залі Ратуші розпочалося засідання сесії Чернівецької міської ради. Зареєстровано 27 депутатів.
11:17 - депутати повернулися до порядку денного і Клічук вніс пропозицію на розгляд сесії призначити його заступником Ігора Крохмаля
11:20 - депутати формують порядок денний
11:24 - кандидат на посаду заступника мера Ігор Крохмаль розповів, що йому 47 років, 20 з яких служив у Державній податковій службі, з 2014 року займався підприємницбкою діяльністю і різними політичними проєктами, а зараз має намір працювати у міській раді
11:25 - Ігора Крохмаля призначили заступником міського голови, це рішення підтримали 23 депутати
11:29 - депутати приступили до розгляду бюджету на 2021 рік
11:35 - Депутат Михайло Яринич попросив підтримати повне фінансування програми по револьверному фонду, яке урізалі з 1,1 млн грн до 100 тисяч грн і заслухати голову асоціації голів ОСББ Антоніну Ясинську, однак Клічук відмовився надавати слово голові асоціації. Яринич закликав Клічука не повторювати помилок Каспрука і не відгороджуватись від людей і вислухати чернівчан. Однак Клічук зазначив, що рішення вже прийняли на бюджетній комісії.
11:45 - Депутати проголосували протокольне рішення передбачити кошти на грошову винагороду лікарям, які працюють з хворими на ковід. Депутати продублювали ініціативу, яку пропонував депутат Віталій Михайлішин і це питання було вже підтримано на сесії міськради раніше. 
11:48 - депутати проголосували надати 22 млн грн підтримки "Чернівцітеплокомуненерго". 11 млн грн фін підтримки та 11 млн грн у вигляді внесків до статутного капіталу.
11:55 - депутати прийняли бюджет Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік
12:08 - Роман Клічук оголосив про закриття сесії міськради

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж