Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинцю вручили подяку за створення святкової новорічно-різдвяної ілюмінації

Мешканці села Петричанка приголомшили святковою ілюмінацією не тільки буковинців, а й стали героями загальноукраїнських новин Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко висловив подяку жителю села Петричанка Василю Кучуряну за дієву громадянську позицію, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва Христового, щире прагнення всебічно сприяти створенню позитивного іміджу нашого краю та піднесеного святкового настрою серед його господарів і гостей, покращенню туристичної привабливості Чернівецької області, всебічній популяризації розмаїтих традицій та звичаїв Буковини. 
Я, як і більшість буковинців, був приємно вражений такою розкішною новорічно-різдвяною ілюмінацією. Така краса дарує  неймовірно святковий настрій. Щира подяка Вам!, - зазначив Олексій Бойко.
Мешканці села Петричанка приголомшили святковою ілюмінацією не тільки буковинців, а й стали героями загальноукраїнських новин. Напередодні новорічних та різдвяних свят казково прикрашені будиночки подарували гарний настрій та неймовірні емоції, про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради. Відео за посиланням.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж