Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині представили трьох керівників новостворених підрозділів поліції

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У Чернівецькому районному управлінні, Вижницькому та Дністровському відділах поліції функціонуватимуть 10 структурних підрозділів

У зв’язку з процесом децентралізації влади в ГУНП в Чернівецькій області відбуваються організаційно-штатні зміни. Відповідно до них, у структурі обласного управління замість 4 кущових відділів та 11 відділень поліції створено одне районне управління та два відділи поліції.

Сьогодні, 6 січня, керівництво ГУНП в Чернівецькій області представило двох керівників новостворених підрозділів поліції. Їх кандидатури були погоджені керівництвом Національної поліції України за пропозицією начальника обласного управління поліції.

Зокрема, Чернівецьке районне управління поліції очолив полковник поліції Ален Синжерян. Під час представлення начальник ГУНП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв підкреслив, що Ален Синжерян – досвідчений офіцер з 28-річним досвідом роботи в правоохоронних органах.

Службу він розпочинав як слідчий, працював заступником начальника Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області, заступником начальника територіальних підрозділів поліції, начальником Кіцманського відділу поліції та до сьогоднішнього призначення перебував на посаді начальника Чернівецького відділу поліції. За період служби а сумлінне виконання службових обов’язків заохочувався 38 разів.


Начальника Вижницького районного відділу поліції підполковника Олександра Киселицю представив заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Олександр Чубей. Полковник поліції оцінив професійні досягнення призначеного керівника та наголосив на необхідності та в подальшому працювати над тим, щоб кожен буковинець почувався захищеним та в безпеці.

Олександр Киселиця почав службу в правоохоронних органах у 2003 році. З 2014 року підполковник поліції почав обіймати керівні посади. Працював заступником начальника Вижницького та Сторожинецького райвідділів. До сьогодні був начальником Вижницького відділення поліції.

До слова, за підсумками роботи підрозділ ГУНП в Чернівецькій області, яке очолював Олександр Киселиця, неодноразово визнавали одним із кращих на Буковині.

Заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Геннадій Федорюк представив керівника Дністровського відділу поліції. Ним став підполковник поліції Роман Бандуряк. Керівництво обласного управління поліції відмітило професіоналізм призначеного керівника новоствореного підрозділу.

Свою службу в органах внутрішніх справ він розпочав дільничним. Згодом працював інспектором Державної автомобільної інспекції (на той час). Після її ліквідації був заступником начальника Сокирянського відділення поліції, а згодом його начальником. За 13 років служби в органах внутрішніх справ за сумлінне виконання службових обов’язків заохочувався 12 разів.

Призначені керівники районного управління та відділів поліції подякували за проявлену довіру та пообіцяли разом з особовим складом забезпечувати дисципліну, законність та правопорядок на території Буковини.
У Чернівецькому районному управлінні, Вижницькому та Дністровському відділах поліції функціонуватимуть 10 структурних підрозділів:
Слідче відділення
Сектор дізнання
Сектор кримінальної поліції
Сектор превенції
Сектор реагування патрульної поліції
Сектор адміністративної практики
Сектор моніторингу
Чергова частина
Сектор кадрового забезпечення
Сектор інформаційної підтримки.скачать dle 10.5фильмы бесплатно