Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Путильщині відновили 10 мостів, зруйнованих червневою повінню

Строк експлуатації конструкцій буде щонайменше 20-30 років, - директор лісгоспу
Фахівцями державного підприємства «Путильське лісове господарство» відновлено всі 10 зруйнованих червневою повінню переправ на лісових дорогах, що є на балансі підприємства. Один з цих «мостиків», як їх лагідно називає директор лісгоспу Василь Слижук, лісівники облаштували не з дерева, а з заліза та бетону. Про це повідомляє пресслужба ЧОУЛМГ.
 
У червні 2020 року повінь завдала шкоди і нашому лісгоспу, крім лісовалу, велика вода зруйнувала дороги, мости та водоперепустки. Говорячи мовою цифр, -  збитків повінь завдала майже на 4 млн. грн. Нині ми вже завершили ремонт лісових доріг, - відновили всі водоперепустки, з 10 мостів – 8 вже функціонують, а на двох маємо завершити роботи до нового року. Загальна вартість робіт з відновлення переправ, відповідно до кошторису,  становить 1 млн. 600 тис. грн., - сказав директор лісгоспу.
 
Раніше всі бетонні роботи виконувались вручну. Пісок і щебінь доводилось завозити здалеку. Потрібно було залучати підрядні організації, відтак вартість робіт зростала в рази. Нині ж за допомогою пересувних міксерів  використовується бетонна суміш.
 
 
Строк експлуатації цієї конструкції буде мінімум 20-30 років. Мостик за нашими підрахунками вийшов на 30% дорожчий за аналогічні дерев’яні переправи, які ми звикли будувати. Однак термін служби буде його в кілька разів більший. Раніше ми лагодили все з підручного матеріалу, з кругляка. Але термін служби підпірної стінки дерев’яної в кращому випадку  - 10-15 років. Самих прогонів моста -  лише 5-6 років, більше вони не служать, - додав Василь Слижук.

На Путильщині відновили 10 мостів, зруйнованих червневою повінню

 

На Путильщині відновили 10 мостів, зруйнованих червневою повінню

 

На Путильщині відновили 10 мостів, зруйнованих червневою повінню

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж