Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Протести під міськрадою: ні мер, ні заступники Клічука не здогадалися самі вийти до людей

Клічук вийшов до чернівчан після погроз перекрити рух у центрі міста

Сьогодні під стінами Ратуші відбувалося одразу два пікети проти нових тарифів на комунальні послуги та проти локдауну.

На перший зібралось кілька десятків людей, переважно старшого віку, які вимагали відмінити підвищення тарифів на газ та його транспортування.

Пенсія 1785 гривень, у чоловіка така ж, а тарифи зашкалюють. У нас котел, він накручує 600 кубів за місяць, а ми не в змозі заплатити за новими цінами. Ми змушені мерзнути, - розповіла пенсіонерка.

За пів годину пікету, до людей ніхто з міської влади так і не вийшов. Тож чернівчани пішли у міськраду самі. Щоправда охорона не пропустила їх. Після суперечки з охоронцем та чиновниками міськради, п’ятьох людей все ж пропустили, які зустрілися із заступником міської ради Василем Зазуляком.

«Чому ви ховаєтеся від людей, чому не вийшли до людей?», - запитала в кабінеті у заступника мера одна з пенсіонерок, але відповіді так і не отримала.

Натомість посадовець замість предметної розмови закликав чернівчан усіх йти під ОДА, оскільки міська влада не має впливу на тарифну політику. Щоправда Василь Зазуляк чи маніпулював, чи то банально не знав, що Чернівецька ОДА також не має впливу на тарифну політику, але пенсіонерів випровадив.

Другий пікет, який розпочався о 12 годині, зібрав значно більшу кількість обурених чернівчан, які вимагали дати можливість працювати і не запроваджувати жорсткі карантинні обмеження. Згодом чернівчани стали вимагати зустрічі з владою, оскільки, як і в першому випадку, до них ніхто не вийшов. Тож люди закликали мера вийти і висловити свою позицію, не лише у фейсбуці.

«Якщо він не вийде це буде зневага до нас», «якщо не вийде то перекриємо дорогу», - кричали чернівчани. І лише після загрози перекриття руху у центрі міста, Роман Клічук наважився вийти до обурених містян.

Мер запевнив, що підтримує чернівчан та зазначив, що міськрада звернеться до центральної влади щодо скасування локдауну та щодо тарифів. До слова, як ми вже писали, ресторан «Бартка», який належить Роману Клічуку, працював 10 січня попри локдаун та заборони. Тож чи справді мер розуміє чернівчан, які зараз через карантинні обмеження, залишились без роботи?

Зрештою депутати міськради проголосували на сесії за звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну.

Протести під міськрадою: ні мер, ні заступники Клічука не здогадалися самі вийти до людей

Протести під міськрадою: ні мер, ні заступники Клічука не здогадалися самі вийти до людейскачать dle 10.5фильмы бесплатно