Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Болюча і страшна смерть: у Сторожинці за згодою влади отруїли безпритульних собак

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Діти дивились, як страждають тваринки, як вони скиглять, як піна йде з рота У Сторожинці жорстоко знищили безпритульних собак. Тварин отруїли, після цього вони канали у муках до кінця дня. Про це повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці Анжела Косован. 

Як пише зоозахисниця, це сталося за згодою міцевої влади. Розповідає, що тваринки страждали на очах у всіх мешканців міста. Деякі місцеві мешканці навіть хотіли заплатити за евтаназію. 

За згодою місцевою влади вчора жорстоким методом були знищені безпритульні тварини. Нещасні хвостики конали у муках на очах у всіх мешканців міста. Діти дивились, як страждають тваринки, як вони скиглять, як піна йде з рота. Небайдужі навіть хотіли заплатити за евтаназію, лиш би припинити страждання тварин, бо отруєні вони були страшними речовинами, які не дають скорої смерті, а вивертають всі органи нещасних. Смерть дуже болюча і страшна. І все це відбувається зараз у нашій цивілізованій країні за рішенням нами обраних представників влади. 


Анжела Косован підкреслила, що близько  року тому згідно доручення Чернівецької обласної державної адміністрації щодо «Вживання заходів зменшення безпритульних собак гуманним методом на території Чернівецької області», районні державні адміністрації , ОТГ,  терміном до 15 березня 2020 року мали розробити та затвердити правила утримання домашніх непродуктивних тварин в населених пунктах відповідної території ,провести підрахунок собак в містах , селищах та селах,розробити та затвердити програми, спрямовані на зменшення безпритульних тварин у містах, селищах та селах. 

Виявилось, що хороша робота була проведена лише в Глибоці, де були  прийнятні правила утримання тварин та навіть стерилізували більшу частину собак. Тоді разом з волонтерами та з Петром Стратійчуком - помічником депутата Верховної ради Георгія Мазурашу та з громадськими активістами ми  звернулись до Ігоря Матейчука, тоді він був секретарем Сторожинецької міської ради ( зараз він міський голова), щоб допомогти вирішити проблему з безпритульними тваринами на території міста Сторожинець. Ми визначили почергові кроки і правила утримання, нам пообіцяли прийняти відповідне рішення на сесії міської ради 8 квітня 2020 року, а також – визначити дати підрахунку собак та в короткі терміни провести підрахунок собак з залученням волонтерів та студентів за системою animal id. Нам пообіцяли, що облаштують місця перетримки до/ після стерилізації та визначаться з ветеринарами, хто буде проводити стерилізацію та те, що ветеринари пройдуть навчання та курси по підвищенню кваліфакіції, а громадським організаціям нададуть можливість провести лекції для школярів на тему правил утримання тварин та гуманного відношення до них, – написала Анжела Косован.

Болюча і страшна смерть: у Сторожинці за згодою влади отруїли безпритульних собак

 

Болюча і страшна смерть: у Сторожинці за згодою влади отруїли безпритульних собак

 

Болюча і страшна смерть: у Сторожинці за згодою влади отруїли безпритульних собак

 

Болюча і страшна смерть: у Сторожинці за згодою влади отруїли безпритульних собак

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно