Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині за порушення природоохоронного законодавства державі заподіяно збитків на суму понад 15 мільйонів гривень

Управління державного екологічного нагляду підбило підсумки роботи за минулий рік

Протягом 2020 року основна увага в роботі Управління державного екологічного нагляду (контролю ) у Чернівецькій області Державної екологічної інспекції Карпатського округу була приділена контролю за збереженням лісових ресурсів, природо-заповідного фонду, землям водного фонду де здійснюється незаконна вибірка гравійно-піщаної суміші з річок, а також контролю за діяльністю житлово-комунальних господарств в частині скидів забруднюючих речовин у водойми області тощо.

Як повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Чернівецькій області Державної екологічної інспекції Карпатського округу Сергій Робулець, впродовж 2020 року державними інспекторами проведено 1598 ресурсних перевірок щодо додержання вимог природоохоронного законодавства. За виявлені порушення складено 1110 протоколів, притягнуто до адміністративної відповідальності 1093 особи. Сума накладених штрафних санкцій становить 222,598 тис.грн., а сумастягнутих – 221,578тис.грн.

Всього за порушення вимог природоохоронного законодавства нараховано збитків заподіяних державі на загальну суму 15,3 млн.грн. та пред’явлено 130 претензій на суму 3,9 млн.грн., стягнуто 123 на – 1,2 млн.грн., а решта знаходиться в провадженні.

В правоохоронні органи для подальшого реагування та встановлення винних осіб передано 32 матеріали. Відкрито 21 кримінальне провадження, в тому числі на невідомих осіб на суму понад 12 млн.грн.

«Проведена робота забезпечила керованість екологічною ситуацією в області, сприяла уникненню непередбачених складних екологічних ситуацій техногенного походження. Аварійних викидів в атмосферне повітря та скидів у водні об'єкти не було», - зазначив Сергій Робулець.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж