Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Благодійна Україна – 2020»: буковинців запрошують до участі у конкурсі

Останній термін подачі заявок в Національному конкурсі – 1 березня 2021 року
Асоціація благодійників України вже в 14-й раз поспіль (до 2012 року – конкурс «Благодійник року»)  проводить Національний конкурс «Благодійна Україна». Це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.
 
За  підсумком  конкурсу кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». 
 
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 30 грудня 2020 року, про це повідомляє пресслужба міської ради.
 
Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.
 
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» – 1 березня 2021 року. Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті або в Оргкомітеті конкурсу.

Контактна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067) 16-404-11, електронна пошта.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж