Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатівПолітична партія «Опозиційна платформа - За життя» виступає за скорочення у Верховній Раді України кількості парламентаріїв до 300-от. Про це заявив народний депутат, співголова політичної сили Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne.

 

«Ми - рада партії «Опозиційна платформа - За життя» - прийняли рішення підтримати скорочення кількості народних депутатів. По-перше, це економічно вигідно. По-друге, в стінах парламенту лише близько п'ятдесяти осіб, які дійсно розуміють, де вони знаходяться і що потрібно робити, а решта - дармоїди, які прожирають народні гроші», - пояснив політик.

Разом з тим він підкреслив, що кожен народний депутат, кожен член фракції «ОПЗЖ», «звичайно ж, може мати свою особисту думку».

«На сьогоднішній день «ОПЗЖ» підтримує рішення про скорочення депутатського корпусу. І якщо влада під час фінального голосування не засуне в закон якихось своїх «хотєлок», то фракція «ОПЗЖ», я вважаю, повинна підтримати цю ініціативу. Яке остаточне рішення ухвалить партія - подивимося. Остаточне формування партійної позиції - за радою партії, яка складається з чотирьох осіб і яку очолює Віктор Медведчук. Але я, як співголова партії, можу сказати: скоротити кількість парламентаріїв до 300 - це рішення правильне і мудре!» - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно