Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Буковинському онкологічному центрі вперше провели унікальну операцію на хірургічне видалення пухлини

У онкологічний центр закупили новітнє обладнання, яке дає змогу проводити хірургічне втручання пацієнтам з ураженням урологічної системи
Сьогодні, 18 січня, в Буковинському клінічному онкологічному центрі вперше провели операцію на хірургічне видалення пухлини сечового міхура за допомогою новітнього обладнання. Про це повідомляють журналісти "Чернівецького променя".

Ми піднімаємо рівень нашої медичної допомоги. Пацієнт звертається в одну установу, отримує весь спектр медичної спеціалізованої допомоги, зокрема хірургічну, хіміотерапевтичну та променеву терапію, - повідомляє генеральний директор Ігор Малишевський.

Ігор Малишевський розповів, що, порадившись із керівництвом та спеціалістами, вони закупили новітнє обладнання, яке дає змогу проводити хірургічне втручання пацієнтам з ураженням урологічної системи.

Нове обладнання допомагає покращити післяопераційний період, а також пацієнт отримати повноцінну кваліфіковану допомогу в Буковинському клінічному онкологічному центріОсобливість в тому, що такої апаратури в межах області немає, - додає Ігор Малишевський.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж