Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях не будуть облаштовувати оплонки до свята Водохреща

19 січня українці святкують Йордана — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу
Цьогоріч на свято Водохреща спеціальних місць для купання у Чернівцях облаштовувати не будуть. Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької міської ради. 
 
Нагадаємо, 19 січня українці святкують Йордана — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Також, традиційно, у церквах будуть освячувати воду.

Офіційних звернень, щодо заходів освячення води 19 січня, під час святкування релігійного свята «Водохреща» на відкритих водоймах міста Чернівців від релігійних Конфесій до Чернівецької міської ради не надходило.  
Разом з тим,  для попередження нещасних випадків на воді та в зв’язку з введенням в дію постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із внесеними змінами, Чернівецька міська рада просить мешканців міста Чернівців з відповідальністю віднестись до вищезазначених вимог та пам’ятати, що вода помилок не прощає, - йдеться на сайті Чернівецької міської ради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж