Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині 75 вакантних посад педагогічних працівників

Найбільша потреба є у асистентах вчителя, практичних психологах, логопедах, соціальних педагогах, вихователях груп продовженого дня, вчителях англійської мови, фізики

У закладах середньої освіти Буковини потрібні педагогічні працівники. Ще у вересні, на початку навчального року, у школах області було 112 вакансій. Зменшити їхню кількість вдалося завдяки угоді між Чернівецьким національним університетом та Департаментом освіти і науки ОДА про підготовку педагогів. Тобто, подбати про кадрове забезпечення можуть і голови громад. Вони у буквальному сенсі можуть «виростити» для себе необхідних фахівців, - повідомляють у Чернівецькому ОДА.

До прикладу, закладу освіти потрібен вчитель фізики. Якщо голова громади знає молоду людину, готову опанувати цю спеціальність, він може подати у Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації клопотання про першочергове її зарахування до вишу. Зробити це слід до 1 лютого 2021 рокуТаким чином, абітурієнт гарантовано вступить до ВНЗ, але натомість має укласти контракт із ТГ та відпрацювати на відповідній посаді не менше трьох років, – пояснила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко. 

Крім того, педагоги-початківці мають змогу отримати допомогу в сумі 3960 грн. Все завдяки регіональній програмі «Вчитель». Згідно із нею допомогу виплатять освітянам, що мають досвід роботи від одного до трьох років та демонструють ефективну та якісну роботу. Кому саме будуть допомагати – вирішує спеціальна комісія.

Дізнатися, яких саме фахівців потребують заклади освіти Буковини, можна за телефоном (0372) 55-26-57.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж