Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Письменниця з Буковини отримала стипендію Президента України

Серед стипендіатів – буковинська письменниця Іванна Стеф'юк, хореограф Іван Петрусяк та актор театру ляльок Антон Благій Молоді митці з Буковини отримали стипендії Президента України. Серед стипендіатів – буковинська письменниця Іванна Стеф'юк, хореограф Іван Петрусяк та актор театру ляльок Антон Благій. 

Відповідний указ Глава Держави підписав 19 січня, про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Іванна Стеф’юк (Олещук) – літературознавиця, етнографиня, кандидатка філологічних наук, завідувачка науково-методичного відділу дослідження та популяризації традиційної культури Буковинського центру культури і мистецтва, членкиня Національної спілки письменників України. Нещодавно її повість «Близниця» здобула ІІ місце у Міжнародному конкурсі короткої прози імені Василя Портяка.

Іван Петрусяк – Голова Чернівецького обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

Антон Благій – актор Чернівецький академічний обласний театр ляльок
. У вільний від роботи час він виготовляє ляльки-маріонетки. У теплу пору року Антон виступає з маріонетками на вулиці Ольги Кобилянської.

Загалом своїм Указом Президент призначив стипендії 22 письменникам, 89 діячам у сфері музичного мистецтва, 28 діячам у сфері театрального мистецтва, 25 діячам у сфері образотворчого мистецтва, 10 діячам у сфері хореографічного мистецтва, 14 діячам естрадно-циркового мистецтва та шести кіномитцям.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж