Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинець намагався вивезти закордон поштові марки

Під час огляду було виявлено поштові марки до 1991 року видання в кількості 71 шт
У пункті пропуску «Порубне - Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» співробітники буковинської митниці у буковинця, який слідував до Румунії, виявили незадекларовані культурні цінності, а саме поштові марки.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему «зелений коридор», чим своїми діями заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо переміщення через митний кордон України.

Під час огляду було виявлено поштові марки до 1991 року видання в кількості 71 шт.  Про це повідомляє пресслужба Буковинської митниці Державної митної служби України. 

Згідно заключення мистецтвознавця дані поштові марки підпадають під дію Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» від 21 вересня 1999 року та можуть бути вивезені за межі митної території України на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей. 

Таким чином, громадянин порушив митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж