Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Благодійний захід у Чернівцях: митці закликають допомогти зібрати кошти на лікування відомого телеоператора Максима Білоткача


У Максима злоякісне захворювання лімфатичної системи
Відомий чернівецький телеоператор Максим Білоткач потребує допомоги небайдужих. Його діагноз – вузлові інфільтрати класичної лімфоми Ходжкіна, із обширним некрозом – це злоякісне захворювання лімфатичної системи.
 
Митці Чернівців вирішили організувати захід до Дня народження Максима. Під час події будуть представлені цінні лоти на продаж, щоб зібрати достатньо коштів на лікування. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Христя Венгринюк.
Наш товариш Максим Білоткач потребує медичної дороговартісної допомоги. Організовується захід до Його Дня Народження, де будуть представлені цінні лоти на продаж, щоб зібрати достатньо коштів на лікування. Дуже прошу всіх, особливо наших авторів, долучитися до акції, надати лоти: книжки з автографами, картини, особливі речі. Надсилайте Новою поштою за мій рахунок, будемо дуже вдячні! Всі хороші справи - це великі плюси до карми і повертаються добром встократ! - йдеться у повідомленні.
 

Користувачі соціальної мережі активно підтримують дії митців та допомагають. Хтось пропонує виставити на продаж власні книги, а хтось готовий підготувати малюнки.
 
Допомогти одужати Максимові можете і Ви, перерахувавши навіть незначну суму коштів на рахунок матері Максима Білоткача.

Номер рахунку: 5168745100841284 (ПриватБанк).

Благодійний захід у Чернівцях: митці закликають допомогти зібрати кошти на лікування відомого телеоператора Максима Білоткача

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно