Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Секретарка міськради Марина Кирилюк з третьої спроби змогла правильно заповнити декларацію про доходи

Чиновниця переконує, що увесь минулий рік вона жила за 2 тисячі гривень на місяць

Секретарка Чернівецької міської ради втретє змінила свою декларацію про доходи на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Дві попередні спроби були невдалими, і чиновниця робила помилки в деклараціях.

Нагадаємо вона має у власності будинок у селі Великий Кучурів Сторожинецького району площею майже 300 квадратних метрів та автомобіль Hyundai Accent.

Марина Кирилюк переконує, що сплачувати комунальні послуги, оплачувати витрати на авто, утримувати родину та харчуватися, вона змогла за 2166 гривень на місяць, аджезадекларувала у минулому році лише 26 тисяч гривень заробітної плати.

Більш прибутковим для секретарки міськради був 2019 рік. Вона задекларувала 53 тисячі 370 гривень зарплати. Це в середньому по 4447 гривень на місяць.

Марина Кирилюк в оновленій декларації виправила інформацію про дві земельні ділянки, які вона має у власності. Раніше вона вказала, що площа її земельної ділянки у селі Великий Кучурів становить 0,09 кв м (30 на 30 сантиметрів) і її вартість 253 тисячі гривень, а у селі Михалкове Сокирянського району 0,06 кв м (20 на 30 сантиметрів) вартістю 111 тисяч гривень. В оновленій декларації вона вказала, що площа цих ділянок 900 та 600 квадратних метрів відповідно.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно