Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях закінчуються "ковідні" ліжка, а кількість хворих на коронавірус впродовжує рости

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У міських лікарнях планують розгорнути додаткові ліжка, також хворих можуть розміщувати в Герціївській ЦРЛ

Останні кілька діб на Буковині спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. У лікарнях Чернівців закінчуються місця для ковід-хворих, - розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА Наталя Гусак.
Впродовж останнього тижня розгорнули у Чернівцях ще 40 ліжок у міській лікарні №1, госпіталі ветеранів та обласній лікарні, щоби було куди госпіталізувати чернівчан. Ситуація досить складна", - розповіла Наталя Гусак.

Також заступниця колови Чернівецької ОДА наголосила, що у місті потрібно буде розгорнути додаткові лікарняні ліжка для хворих на коронавірус.
Проводила нараду з головними лікарями. Розглядався варіант розгортання ліжок у корпусі дитячої лікарні для прийому дорослих хворих з коронавірусом. Вичерпуються можливості міських лікарень. Ще 30 ліжок можемо розгорнути у міській лікарні №1. І це вже все, бо лікарня №3, 4 свої потужності розгорнули. Місту потрібно готуватися до того, що необхідно шукати резервні ліжка, - сказала Наталя Гусак.

Планують розгортати додаткові ліжка для чернівчан у районних лікарнях.
Може підставити плече місту Герцаївська районна лікарня. Але якщо ситуація буде погіршуватися, то і цього буде недостатньо", - зазначила Наталя Гусак.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно