Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Європейська солідарність» подала секретарем Чернівецької ТВК людину, яка не володіє державною мовою

Новий секретар від «ЄС» повідомив, що не зможе виконувати обов’язки секретаря оскільки не знає української мови

15 лютого Центральна виборча комісія України сформувала новий склад Чернівецької ТВК розпустивши попередній за порушення Конституції та Виборчого кодексу України.

Партії самі подавали кандидатури на нових членів та керівників ТВК. Виявилось, що політична партія «Європейська солідарність», подала на секретаря Чернівецької територіальної виборчої комісії Олега Вайнтруба, який не володіє українською мовою. Про це сам Олег Вайнтруб повідомив голову ТВК Василя Тимківа.

«Олег Вайнтруб в телефонній розмові повідомив, що він не володіє державною мовою, тому він не хоче бути секретарем ТВК», - повідомив під час засідання голова ТВК.
Цікаво, що Олег Вайнтруб у 2019 році, на виборах до Верховної ради, вже був секретарем Окружної виборчої комісії 204 виборчого округу від «Ліберальної партії України». Тоді не знання державної мови йому не заважало.

Олег Вайнтруб вже двічі не з’явився на засідання, які намагалася провести Чернівецька ТВК, тож через відсутність кворуму вони не відбувалися. Не з’являлися на скликані засідання також представники «ОПЗЖ» та члени комісії підконтрольні «Єдиній альтернативі». Все це вказує на те, що коаліція партій «Європейська солідарність», «ОПЗЖ» та «Єдина альтернатива» продовжують цілеспрямований саботаж роботи Чернівецької ТВК.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж