Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Гуманними методами: у Чернівцях "боротимуться" із безпритульними тваринами

Ситуація з безпритульними тваринами у Чернівцях не катастрофічна, але вона занедбана,- зазначає голова ГО ВР "Небайдужі” Ксенія Михайленко
Сьогодні, 22 лютого 2021 року представники ТОВ "4 лапи Україна” та ГО ВР "Небайдужі” розповіли про основні кроки у розв’язання проблеми безпритульних тварин у Чернівцях, у рамках меморандуму про співпрацю підписаного між Чернівецькою міською радою та міжнародним фондом "Four Paws”.
Ситуація з безпритульними тваринами у Чернівцях не катастрофічна, але вона занедбана,- зазначає голова ГО ВР "Небайдужі” Ксенія Михайленко.
Зоозахисники додають, що прийшли не розповідати "як треба”, а допомогти розв’язати проблему. До того ж у Чернівцях впроваджують пілотний проєкт, який за словами зоозахисників повинен стати зразком для всієї України. Зокрема, у рамках проєкту планують провести обговорення за участі волонтерів, зоозахисників та небайдужих чернівчан задля розробки спільного бачення розв’язання цієї проблеми, а також анонімні опитування у соцмережах. Аби можна було побачити реальну картину того, що відбувається у місті в відношенні безпритульних тварин. На підставі цих даних буде розроблена цільова програма, яка буде впроваджена у тісній співпраці зоозахисників та влади.
Якщо буде вирішено, що для покращення ситуації з безпритульними тваринами бракує вольєрів у КП "Центр стерилізації тварин”, то міськрада сприятиме в оформленні дозвільних документів, а волонтери шукатимуть гроші на їх встановлення, – додає зоозахисниця Антоніна Гошовська.
Своєю чергою заступник міського голови Ігор Крохмаль запевнив, що міська рада сприятиме розв’язання проблеми безпритульних тварин. Та зауважив, що робитимуть це тільки в гуманний спосіб. В рамках співпраці планують провести підрахунок безпритульних тварин. Подібний проводили у 2019 році. Однак, за словами зоозахисників, він був не точний. Також планують збільшити кількість стерилізованих безпритульних тварин. Що стосується чотирилапих, власники яких не можуть заплатити за стерилізацію своїх улюбленців, зоозахисники планують таку процедуру надавати безоплатно. Окрім того, з волонтерами планують обговорити координацію дій і можливість розв’язання проблеми безпритульних котів. Після розробки цільової програми, вона буде винесення на розгляд сесії. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж