Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Школи Буковини перейшли на дистанційне навчання

Деякі заклади освіти перейшли на дистанційне навчання цього тижня, інша частина - минулого У Вижницькому районі заклади освіти Вижницького та Берегометського ОТГ починають дистанційно навчатися з понеділка, 22 лютого. На даний час вже навчається дистанційно один заклад Вашківського ОТГ. З 19 лютого на дистанційне навчання перейшли усі школи Чернівців.
 
У Новоселицькому та Герцаївському районах всі заклади освіти знаходяться на дистанційному навчанні, про це повідомляє "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України". 

У Герцаївському районі в Острицькій ОТГ прийнято рішення про припинення роботи дошкільних підрозділів. У Хотинській та Клішковецькій ОТГ з понеділка учні перейдуть на дистанційне навчання.
 
В Глибоцькому районі на дистанційній формі навчання ЗОШ с.Корчівці, с.Тарашани, с Коровія, Глибоцький професійний ліцей.
 
У Путильському районі всі заклади працюють стаціонарно, крім Розтоківського ЗЗСО Усть- Путильської ОТГ (5-11 класи-дистанційне навчання). Щодо Мамаївської ОТГ - загальноосвітні заклади знаходяться на дистанційному навчанні.
 
Нагадаємо, карантин у Чернівецькій області поки не посилюватимуть.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж