Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Усі заклади освіти Буковини обов'язково переходять на дистанційне навчання

Таке рішення ухвалила Чернівецька обласна комісія ТЕБ та НС
На Буковині темпи зростання інфікованих на коронавірус не спадають. У зв'язку з цим сьогодні збиралась Чернівецька обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це у прямому ефірі розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. 
 
Щойно завершилась обласна комісія ТЕБ та НС і декілька хвилин тому вона ухвалила обов'язкове до виконання рішення всіма засновниками освітніх закладів на території Чернівецької області. Отже, всі заклади за рішенням комісії ТЕБ та НС переводяться на дистанційну форму навчання. Окрім освітніх закладів, це стосується всіх гуртків і позашкільної освітньої роботи, мистецьких шкіл, спортивних. Також наголос робиться на припиненні обслуговування дітей у розважальних центрах, які знаходяться, як правило, при торгівельних центрах або окремі підприємства - вони не мають права в найближчі два тижні надавати такі послуги, - Сергій Осачук.
 
За словами Сергій Осачука, у п'ять разів зросла кількість дітей, які захворіли на коронавірусну хворобу.
 
Епідеміологи коли встановлюють джерело зараження, інфікування, виходять у більшості випадків, що це пов'язано із школами та садочками, - розповів Сергій Осачук.
  
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж