Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Українцям за затримку виплат має нараховуватися компенсація

Зокрема, компенсації нарахують до пенсій, соціальних виплат, стипендій та зарплат додана низка інших видів доходів  У вівторок, 23 лютого, президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо компенсацій громадянам за затримку виплат відшкодування. Зокрема, до пенсій, соціальних виплат, стипендій та зарплат додана низка інших видів доходів. Про це повідомляє ТСН, з посилання на пресслужбу Офісу президента України.
Йдеться про Закон "Про внесення змін до Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їхньої виплати" № 1214-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.
Документ встановлює вичерпний перелік видів грошових доходів, за порушення строків виплати яких громадянам має нараховуватися компенсація, - йдеться в повідомленні.

Так, до переліку входять:
  • сума індексації грошових доходів громадян;
  • суми відшкодування шкоди, заподіяної фізичній особі каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я;
  • кошти, що виплачуються особам, які мають право на відшкодування шкоди у разі втрати годувальника.
Також уточнено положення Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їхньої виплати" стосовно джерел виплати компенсації у зв’язку зі створенням Фонду соціального страхування України.
Як зазначається, закон набирає чинності на наступний день після його опублікування.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж