Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецьке летовище стане потужним регіональним авіахабом, – Кирило Тимошенко

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Цього року починається робота в аеропортах Ужгорода, Полтави, Чернівців, Кривого Рогу, Житомира та Вінниці

До програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році увійшов напрямок по розбудові регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з'явиться 16 аеропортів. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у своїй колонці для сайту Obozrevatel.
Перельоти в межах країни повинні стати доступними для українців, а дорога від дому до аеропорту – займати мінімум часу. Крім того, українці мають отримати можливість літати з невеликих регіональних аеропортів закордон, – наголосив він.

За його інформацією, цього року починається робота, зокрема, в аеропортах Ужгорода, Полтави, Чернівців, Кривого Рогу, Житомира та Вінниці.
Тимошенко повідомив, що керівництво держави ставить перед собою конкретну ціль – до 2025 року ринок внутрішніх авіаперевезень має зрости до 4 мільйонів пасажирів на рік і до 5 тисяч тонн вантажів на рік.
Крім того, Кирило Тимошенко підтвердив, що триває робота щодо створення державного авіаперевізника. Він нагадав, що у квітні торік Президент Володимир Зеленський вперше озвучив наміри створити державну авіакомпанію, флот якої складатиметься з літаків виробництва держпідприємства «Антонов».
Ми отримаємо зрозумілого великого національного авіаперевізника. Планується, що парк літаків буде сформований на умовах лізингу, а ПДВ на внутрішні авіаперевезення буде скасоване, – додав заступник керівника Офісу Президента.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно