Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомий кінотеатр у Чернівцях виставили на аукціон

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Аукціон на продовження терміну дії договору оренди першого та другого поверху, а також в підвалу будівлі колишнього кінотеатру

У Чернівцях оголосили аукціон на продовження теміну дії договору оренди нерухомого майна на нежитлові приміщення на першому та другому поверсі, а також в підвалі будівлі за адресою: м.Чернівці, вул.Кобилянської Ольги,14-16 загальною площею 1177,3кв.м. Зовсім нещодавно там повноцінно функціонував Кінопалац імені Ольги Кобилянської. Про це повідомляє Департамент розвитку Чернівецької міської ради.
З метою використання приміщення під: кінопалац. Об’єкт оренди знаходиться в центральній частині міста. Вхід в приміщення окремий з вулиці. Стіни, фундамент, перекриття в задовільному стані, фізичний знос відповідає терміну експлуатації будівлі. Орендар самостійно вирішує питання підключення до мереж. Балансоутримувач – управління культури Чернівецької міської ради. Суборенда допускається за письмовою згодою Орендодавця. Орендар має право за письмовою згодою Орендодавця та погодженням Балансоутримувача після укладення договору оренди на здійснення поліпшень і ремонт орендованого майна. Орендні канікули – не передбачені, - йдеться у поідомленні.
Стартова ціна оренди - 134 192,06 грн. з ПДВ. Бажаючі взяти участь в аукціоні можуть подати заяви до 6 квітня 2021 року.

Відомий кінотеатр у Чернівцях виставили на аукціон

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно