Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У чернівецькому садочку публічно принизили дівчинку через те, що її батько не здав гроші на подарунки

Інцидент стався в садочку "Перлинка": дитину посадили окремо від інших та спеціально сфотографували, щоб показати світлину батьку, який не здав гроші на подарунок до 8 березня
Сьогодні, 9 березня, у соціальній мережі з`явилось фото дівчинки, яка сидить окремо від однолітків у одному з чернівецьких садочків. Світлину опублікував батько дівчинки, який сильно обурений таким вчинком, як батьків, так і вихователів. Чернівчанин Ігор розповідає, що батьки збирали гроші на подарунки до 8 березня, але він не мав наміру "здавати" гроші.
В який раз не здав гроші на "збори" комітету, в групу, і вони вирішили демонстративно принизити мою дівчинку. У нас ніби-то заборонені такі комінітети, збір грошей і т.д., - написав батько дівчинки.
Подарунок дівчинці не подарували, відсторонили від інших дітей, а демонстративне фото надіслали батькові.
Це фото - зворотній доказ. Дитина залишилилась без подарунка, і демонстративно надіслали мені фото з приниженням її гідності. Дякую, це зробить її сильнішою, а вас "педагоги" залишить без роботи, - повідомив батько дитини. 
В коментарі журналістам "Чернівецького променя" батько дівчинки Ігор розповів, що винні вже отримали покарання, але комітети все ж залишаться і гроші з батьків будуть "збирати".
Всіх винних наказали, дали догани і все таке. Але комітети як були, так і залишаться, гроші продовжать "збирати", але мою дівчинку більше ображати не будуть, - розповів чернівчанин Ігор.

У чернівецькому садочку публічно принизили дівчинку через те, що її батько не здав гроші на подарунки

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно