Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У МіськШЕПі заявили про спробу рейдерського захоплення підприємства та закликали Клічука припинити тиск


Колектив комунального підприємства повстав проти незрозумілої кадрової політики мера, просять Клічука зупинити незаконне втручання "своїх" людей у діяльність КП і погрожують страйком

Працівники чернівецького комунального підприємства «МіськШЕП» заявили про тиск з оточення Чернівецького міського голови та спробу рейдерського захоплення підприємства. Як зазначили у зверненні до міського голови, на підприємство приходить чоловік, який називає себе радником Клічука, і заявляє, що невдовзі буде керувати підприємством, а керівники писати заяву та "йти на вольні хлєба". Про це повідомили на офіційній сторінці підприємства в мережі фейсбук. Звернення підписали 132 працівники.

Також у зверненні йдеться, що вони спілкуються з іншими керівниками комунальних підприємств, куди призначили нових керівників, і які також незадоволені методами «нової команди» мера, і не виключено, що доєднаються до страйку.

Далі подаємо повний текст оприлюднений на фейсбук-сторінці КП «МіськШЕП».

КП "МіськШеп" добросовісно виконує свою роботу і працює на благо міста.
Зміну влади колектив сприйняв з ентузіазмом і був готовий допомогти новій команді покращити якість життя чернівчан. Але на нас почали незаконно тиснути, а, власне, "розібрались" з керівником нашого підприємства Душаком Едуардом Івановичем – безпідставно звільнили його з посади.
5 березня на ранковій нараді з’явився нікому невідомий з оточення працівників КП чоловік, який назвався радником міського голови. Як виявилось пізніше, це був Урсулян Володимир, який заявив, що він тут буде керівником. Урсулян не показав жодних офіційних документів, які б підтверджували, що були прийняті будь-які рішення про зміну керівника, або що він має право офіційно презентувати позицію мера чи влади міста щодо нашого підприємства.
В той день він ще раз прийшов до нас і сказав керівнику до 31 березня написати заяву на звільнення і "йти на вольні хлєба". Також він зазначив, що з 1 квітня Роман Клічук призначить його на цю посаду. Ми знаємо свої права і будемо їх захищати всіма законними методами.
Зі сторони Урсуляна відбувається рейдерська атака на наше підприємство, тому на територію КП "МіськШеп" Урсуляна ми більше не допустимо.
Керівник підприємства Едуард Дущак згуртував навколо себе весь колектив і ми разом протягом нашої роботи зуміли "поставити МіськШеп на ноги". За останніх два роки підприємство не просило і не отримувало з міського бюджету жодної допомоги. Ми вчасно сплачуємо податки.
Під керівництвом Дущака заборгованість за товари роботи та послуги зменшилась (у 2020 році з 8 млн. 748 тисяч гривень до 3 млн. 691 тисяч гривень). Про всі інші надбання за цей період ми написали у зверненні, яке прикріпили у дописі.
Ми всім колективом прагнемо, щоб мер міста зупинив незаконне втручання "своїх" людей у діяльність нашого підприємства і діяв згідно чинного законодавства. Весь без виключення колектив вимагає не допустити незаконного звільнення керівника підприємства Дущака Едуарда Івановича.
Крім того, ми залишаємо за собою право звертатись за захистом нашого підприємства від незаконних звільнень та рейдерських атак не тільки до міського голови, але й до правоохоронних органів.
Вважаємо, що у ситуації, яка склалася, повинен розібратися не тільки Роман Клічук, але й представники громади - депутатський корпус Чернівецької міської ради. Відповідні листи звернень підписані і подані нашою профспілковою організацією до Чернівецької міської ради.
Щиро сподіваємось, що у скрутний для міста та країни час нова міська влада всіляко сприятиме розвитку підприємства, а не задовільнятиме свої прагнення до змін, шляхом розправи з професійними людьми!, - йдеться у повідомленні.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно