Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Розпочався призов на строкову військову службу: скільки буковинців підуть до війська

Строковиків не залучають до виконання завдань в районі проведення ООС 
1 квітня в Україні розпочався призов на строкову військову службу. Протягом 10 днів чоловіки призовного віку, які не мають права на відстрочку або звільнення від проходження служби, повинні прибути до призовної дільниці, незалежно від того, отримали повістку чи ні. У разі неявки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Як ідеться в повідомленні пресслужби Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, у квітні-червні призвуть 340 буковинських юнаків. 130 із них служитимуть в підрозділах Збройних Сил, 90 – Національної гвардії 105 – Державної прикордонної служби, 15 – Державної спеціальної служби транспорту.

Громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 27 років, за наявності вищої освіти служитимуть 12 місяців, за її відсутності – 18 місяців.

Нагадуємо, строковиків не залучають до виконання завдань в районі проведення ООС. Вони перебувають виключно в місцях постійного розташування військових частин. Призов розпочався відповідно до Указу Президента України від 24.02.2021 року №71/2021
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж