Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Громади Буковини зможуть самостійно оплатити оздоровлення та відпочинок дітей

Цього року на оздоровлення дітей в області виділено близько 11,6 мільйона гривень
Громади Буковини зможуть самостійно оплатити оздоровлення та відпочинок своїх маленьких мешканців, а табір чи санаторій для них обиратимуть батьки. Такий механізм в області запровадили уперше, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Раніше кошти для цих потреб виділяли централізовано, а їхнє використання було пов’язане із певними бюрократичними процедурами. Цьогоріч фінанси розподілять між громадами. Регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки днями затвердила Чернівецька обласна рада.
Ми впровадили реальні інструменти децентралізації – передаємо весь фінансовий ресурс для оздоровлення на місця. Відтепер батьки вирішуватимуть, в яких закладах відпочиватимуть їхні діти, а громади будуть адмініструвати цей процес. Водночас ТГ мають чітко усвідомлювати, що, окрім коштів, вони отримають і відповідальність. Адже дітки повинні бути під опікою і забезпечені якісними соціальними послугами, – пояснила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.
За її словами, громади можуть на свій розсуд вирішувати: закупляти для всіх послуги оздоровлення чи укладати тристоронні угоди за участю батьків і для кожної дитини. Вибирати дозволено будь-який заклад відпочинку, в тому числі і за межами області. Цього року на оздоровлення дітей в області виділено близько 11,6 мільйона гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж