Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях під час будівництва до багатоповерхівки незаконно підключили водопостачання

Під час незаконного підключення використали трубу діаметром 100 мм, що у місяць приносить збитків по водопостачанню на 352 087 гривень
Сьогодні, 5 квітня, начальник дільниці з реалізації центрального водопостачання та водовідведення Андрій Жилкін на своїй сторінці у Facebook оприлюднив інформацію, що під час обстеження комісії Абонентного відділу було виявлено два незаконні підключення до водорозподільних мереж в одній із багатоповерхівок на вулиці Марка Черемшини, 39. 
На момент обстеження комісії Абонентного відділу не надано ніякої дозвільної та технічної документації, договір з КП"Чернівціводоканал" відсутній, лічильник не опломбований та не прийнятий на облік. Засувки у місці приєднання закрити та опломбовані абонентним відділом, складений комісійний акт, - повідомив Андрій Жилкін. 
Також начальник дільниці з реалізації центрального водопостачання та водовідведення повідомив, що для незаконого підключення було використано трубу діаметром 100 мм, яка в місяць пропускає чималу кількість води.
Приєднання до мереж трубою деаметром 100 мм у місяць пропускає 40 694 м3 води, а по грошам по водопостачанню приносить збитків на 352 087 грн, - йдеться у повідомленні.

 

У Чернівцях під час будівництва  до багатоповерхівки незаконно підключили водопостачання

 

У Чернівцях під час будівництва  до багатоповерхівки незаконно підключили водопостачання

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж