Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Володимир Зеленський запросив компанії з Катару брати участь у «Великому будівництві»

Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій з Катару у розбудову інфраструктурних об’єктів в Україні, будівництво доріг і мостів
Сьогодні, 5 квітня, відбувся офіційний візит до Держави Катар Президента України Володимира Зеленського. В ході зустрічі з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані Президент запропонував компаніям з Катару долучитися до розбудови української інфраструктури, зокрема приєднатися до реалізації програми «Велике будівництво». Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.
Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій з Катару у розбудову інфраструктурних об’єктів в Україні, будівництво доріг і мостів. «Сподіваюся, що катарські компанії долучаться до проєктів «Великого будівництва» вже цього року», – сказав Зеленський.

Крім того, йшлося про розширення проєктів концесії українських портів.

У сфері енергетики сторони обговорили перспективи будівництва LNG-терміналу та диверсифікації джерел енергопостачання. Сторони відзначили важливість підтримки високої динаміки політичного діалогу, необхідність нарощування обсягів двосторонньої торгівлі та подальшої активізації інвестиційного співробітництва.

Зі свого боку Емір наголосив на бажанні та готовності Катару до подальшого розвитку всього спектру взаємовигідного співробітництва з Україною.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив, що за умови достатнього фінансування Укравтодор зможе відбудувати до кінця 2023 року всю мережу загальнодержавних доріг (трас між містами), яка складає близько 20 тис. км.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж