Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чи можуть ФОПи отримати допомогу в 8 тисяч гривень повторно

Те, що громадянин отримав карантинні виплати взимку, не забороняє йому знову претендувати на отримання допомоги Вже незабаром в Україні знову почнуть виплачувати по 8 тисяч гривень ФОПам та найманим працівникам, які зазнали втрат через обмеження у червоній зоні. Міністерка соцполітики Марина Лазебна розповіла, чи можна повторно претендувати на отримання допомоги. Про це йдеться на урядовому порталі.

За словами Лазебної, те, що громадянин отримав карантинні виплати взимку, не забороняє йому знову претендувати на отримання допомоги. 
Якщо людина отримала допомогу у 8 тисяч гривень протягом грудня 2020 – січня 2021 року, це не обмежує її права і можливість отримати допомогу і цього разу, якщо в регіоні, де вона працює, протягом 2021 року запроваджено карантинні обмеження "червоного" рівня", – пояснила Лазебна.

 
Міністерка нагадала, що подати заявку на отримання допомоги можна протягом 30 днів з моменту потрапляння регіону в червону карантинну зону.

У випадку, якщо людина працює в регіоні, в якому жорсткі обмеження діяли раніше (лютий – березень 2021 року), то відлік цих 30 календарних днів починається через 10 днів після набрання чинності законом, який передбачає надання цієї допомоги. Подати заявку на отримання грошової допомоги можна вже наступного тижня.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж